POMOC
      Udělali jsme seznam věcí, které potřebujeme na cestu. Uvědomujeme si, že ne každý z Vás bude schopný nám pomoci finančně, a proto možná někteří z Vás nám mohou pomoci třeba darováním některých věcí z tohoto seznamu (kliknutím se Vám zobrazí nové okno)....všechny nebo aspoň většina věcí zůstane charitě včetně vozidla. Pomůžete nám realizovat měsíc dobrodružství a navíc pomůžeme společně i druhým lidem (viz odkaz "Charita").
      Proto Vás přátele a známi prosíme o jakoukoliv podporu a pomoc. Budeme Vám na věky vděční, že nám pomůžete.
      Hledáme firmy, organizace, skupiny či jednotlivce, kteří by chtěli sponzorovat nebo se aspoň nějakým způsobem podílet na této cestě. Za finanční příspěvky nabízíme reklamní plochy na vozidle. Detaily ploch budou upřesněny již brzy.
       Věříme, že se nám podaří vozidlo pořídit do konce či začátkem příštiho roku, ale možná dříve. Od uvedení do provozu nabízíme toto vozidlo k pojízdné reklamě. Vozidlo bude neustále v provozu v okolí Frýdku-Místku, Ostravy, Havířova, Kopřivnice, Příbora a občas na cestách do Brna a jiných části naši vlasti Dále bude prezentováno na různých akcích, které uvedeme později.
Nabízíme reklamní prostor na naši webové stránce, které jsou zařazeny v běžných vyhledávačích a prezentovány na ruzných webových stránkách.
      Dále naše cesta bude zvěřejněna v různých médiich, seznam také uvedeme později. Plánujeme tuto cestu z dokumentovat a také vytvořit cestopis.
Jestli se rozhodnete nám jak koliv pomoci, neváhejte nás kontaktovat, viz odkaz "Kontakt"
Sponsors Help Team Car Route Gallery Blog Contact
SKF-M Suziklinik Zeleny zivot
Hedvabna Stezka Letka Racin Team
 
Off Road Revue Magazine Koktejl Magazin Rychlá půjčka